date_range 09.01.2022

Přes Vánoční svátky jsme si dali rodinnou pauzu se synem a nyní se už plně soustředíme na práci ❤️ Do konce ledna se budeme snažit doplnit všechny produkty skladem. Zatím můžete využít sledování produktu na e-mail. Budete hned informováni o jeho dostupnosti. Děkujeme všem zákazníkům za přízeň v minulém roce a přejeme mnoho zdraví, štěstí a lásky do roku 2022 ❤️

Pukowiecovi


date_range 19.10.2021

K Zimním dekoracím přidáváme další produkty: Sobíky, Mikulášky a pytle s vánočními motivy❄️

Pro Vás, Tvoříme s láskou ❤️

Zimní dekorace - další produkty


date_range 30.09.2021

Čas letí a zima se pomalu blíží ❄️. Proto jsme se dali do práce a přidali na náš e-shop novou kategorii - Zimní dekorace. Věříme, že si najdou místo ve Vašich domovech a pomohou dotvořit příjemnou atmosféru zimních dnů ❤️.

Pro Vás, Tvoříme s láskou ❤️

Zimní dekorace


date_range 22.09.2021

K Logo PPL dopravci a Zásilkovně (výdejní místa) přidáváme další možnost dopravy. Zásilkovna domů Zásilkovna Logo, díky které si můžete nechat zaslat svůj balíček společností Zásilkovna přímo k Vám domů.

Více informací o Dopravě a platbě naleznete zde


date_range 17.07.2021

Nové produkty na našem e-shopu! Do naší rodinky zvířátek přibyli i barevní kamarádi, Koala a Plameňák. Spolu s nimi i nový pytel na hračky s českým nápisem.

Koala a Plaměňák nové motivy


date_range 17.04.2021

Máme nový motiv dětského metru, věšáku a pytle na hračky - Kočičku

Kočička - dětský metr, věšák a pytel na hračky


date_range 03.04.2021

Přidáváme možnost platby online kartou Online karta platby a platby online převodem Online převod PayU

Více informací o platbách naleznete zde


date_range 11.02.2021

K Logo PPL dopravci přidáváme další možnost. Zásilkovnu Zásilkovna Logo

Více informací o Dopravě a platbě naleznete zde


date_range 05.02.2021

Další novinka tohoto roku! Do naší nabídky jsme přidali papírové pytle na hračky, a nejen na ně. Pytle jsou ručně malované, najdete je v sedmi motivech a dvou velikostech.

Pytle na hračky


date_range 05.02.2021

K věšákům na zeď jsme přidali nový motiv - srdíčko. Kdy jindy ho přidat do nabídky, než před svátkem zamilovaných ❤.

Srdíčko - dětský věšák na zeď


date_range 20.01.2021

Nově pro vás vyrábíme ručně malované dřevěné dětské věšáky. Věšáky jsou ve všech motivech jako dětské metry, takže je možné výrobky vzájemně doplnit.

Jelínek - věšák Zajíček - metr a věšák
dětské věšáky na zeď


date_range 30.11.2020

Máme pro vás nový motiv dětského metru na zeď - Ovečku. Nyní jsou již všechny metry vyráběné na dřevěných deskách.

Ovečka - dětský metr na zeď


date_range 23.11.2020

Vážení a milí zákazníci, příznivci Tvoření s láskou ❤.
Jelikož chceme zkvalitňovat naše výrobky a stále se učíme a snažíme zlepšovat naši práci, tak jsme se rozhodli přejít na tvorbu metrů z celých dřevotřískových desek. Momentálně máme desky na pile a co nejdříve se pustíme do práce. Zůstáváme věrni odstínu světlého buku, který podle nás zapadne do každého interiéru. Motivy zůstávají stejné, naši nabídku ještě rozšiřujeme o nový motiv - Ovečku. Nesmírně nás těší Váš zájem a jsme šťastní, že si naše metry našly místo již v tolika domovech. Víme, že hodně z Vás by rádo darovalo metr k Vánocům, proto se pokusíme jich vyrobit co nejvíce ještě v tento předvánoční čas. U Vámi vybraného produktu si můžete zadat e-mail a budete informováni při naskladnění. Ale jsme pořád hlavně rodiče našeho malého syna a Vánoce milujeme, proto prosíme o shovívavost. Určitě budeme tvořit i v roce 2021 a chystáme k metrům i další produkty. Přejeme všem hodně zdraví a děkujeme za Vaši přízeň! Pro Vás, Tvoříme s láskou ❤❤